#1 2009-11-29 15:17:24

Torii

przyboczna

8032400
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2009-11-26
Posty: 77
Punktów :   
WWW

Moim zdaniem: ludzie.

Tutaj każdy może wyrazić swoje zdanie na temat ludzi i osób
z drużyny, a nawet szczepu- tak mi się wydaje. Ja podam przykład,
żeby się nikt nie wstydził ;]

dh. Daria - jesteś fajna ;D naturalnie, nie musisz udawać. Masz poczucie
humoru i kasztanowe włosy ;P nie da się przy Tobie nie śmiać, wnosisz
do naszej drużyny bardzo dużo ... śmiechu ale z Ciebie pozytywna osoba ;P

dh. Wiktoria W. - jesteś ... hmm ... wszechstronnie utalentowana, chorąża,
kronikarz, fotograf- robisz świetne zdjęcia i mam nadzieję, że udasz się w
tym kierunku. Jesteś osobą raczej spokojną, nie 'mieszasz się' czy inaczej:
nie gubisz się. Zawsze przygotowana ... i lubię twoją minę jak jesteś przerażona,
bo np. czegoś zapomniałaś ;D

Dorota - ty jesteś u Nas nie długo, ale już bardzo dobrze się dogadujemy, a co
najlepsze nie widzę aby ktokolwiek inny miał z dogadaniem się z Tobą jakiekolwiek
problemy. Więc stwierdzam, że jesteś towarzyska, miła i ... inna niż wszyscy, udało
mi się to już niejednokrotnie zauważyć ;D Masz własny pogląd na wszystko!

no i 3 chłopców żeby dyskryminacji nie było ;D

dh. Wojtek - boże! Jak czegoś nie potrafię lub nie wiem to najpierw pytam Ciebie
a dopiero potem google xD hahaha. interesujesz się wszystkim, mógłbyś mieć
przezwisko fizyka, bo ty wiesz wszystko ... ona podobno też ;P wszechstronnie
utalentowany ;D ale pamiętaj, że 'harcerz' pisze się przez samo H a nie CH ;P ;DD

dh. Robert - tak, po ostatniej przygotowywanej zbiórce przekonałam się, że ...
ludzie się o Ciebie kłócą ;D. Jesteś fajny i można z Tobą spokojnie pogadać, jak
Ci się coś każe to ponarzekasz, ale zrobisz i to jest fajne, ale za to lubisz też narzekać
na innych : 'nie dam Wam menażki, bo kuchnia ją źle myje!'  ;DD i za to Cię lubię xD

dh. Karol - pamiętam Cię sprzed roku i widzę Cię teraz, przyznaję, że bardzo się zmieniłeś.
Kiedyś byłeś bardziej zamknięty i spokojniejszy, a teraz się rozkręciłeś. Oprócz tego, widzę,
że jesteś bardzo mądry, uwielbiasz czytać, co jest DUŻYM plusem! Dzięki tej zdolności, zdobywasz
bardzo dużo wiedzy, którą o dziwo chętnie się dzielisz. Jesteś bardzo dobrym obserwatorem ;]
i chciałabym, aby każdy to widział.

to na razie tyle, oczywiście wypowiedzi mogą być krótsze i wg, mam nadzieję, że
za niedługo każda osoba zostanie tutaj mile opisana ;D


pion. Wiktoria Badura
przyboczna 77 RGDH "Twierdza"
im. Bohaterów Westerplatte
Hufiec ZHP Ruda Śląska

Offline

 

#2 2009-11-29 15:53:03

kasztanowa

Szeregowy

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: Moim zdaniem: ludzie.

a więc ja się wypowiem :

- dh Wiktoria B. - haha mała osóbka o kruczo-czarnych włosach xD Fajnie się z Tobą gada o wszystkim i o  niczym xD Staram się byc poważna ale przy tobie nie potrafie Jesteś pozytywnie nienormalna i w ogóle I w ogóle : " łaaaaał, ale druhna fajnie gra na gitarze xD" hahaha i fajnie się z tobą rozmawia na temat różnych ludzi np:
- to kto jest bardziej obleśny Ona czy On
- on nie jest  aż taki obleśny...no dobra jest xD

-dh Wiktoria W. - hahahahahaha fajnie się z Tobą jeździ do muzeum xD Jesteś inna i to u Ciebie jest naturalnie fajne )) Chciałabym umiec robic takie zdjecia jak Ty ...

-dh. Dorota - prawie Cię nie znam , ale uważam, że jesteś fajna , towarzyska, masz swój styl, sposób bycia i to się liczy xDD  Fajnie że umiesz grac na gitarze

- dh. Iwona - a co ja Cię bede opisywała fajnie się z Tobą gada

-dh. Wojtek - nikt nie wiem tyle o urządzeniach , związkach chemicznych, kwasach i różnych substancjach tyle co Ty xD Mam nadzieje że swoją wiedze dobrze wykorzystasz

- dh. Robert - tak rzeczywiście ludzie się o Ciebie kłócą ) Mam nadzieje że w przyszłości nie będziesz tyle marudził o " byle co "

- dh. Karol - jesteś mądry , spostrzegawczy i czytasz książki, a książki uczą )

- dh. Michał - ojej ... ja bym chciała się wypowiedziec,...ale z drugiej strony nie xD

Offline

 

#3 2009-11-29 21:22:18

zielony baleron

Zastępowy

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 26
Punktów :   

Re: Moim zdaniem: ludzie.

dh. Wiktoria B.Nasz kochana przyboczna XD. Idealna do tej funkcji, gdyz rozumie nasze problemy- w koncu jestes w naszym wieku i ten nooo... Fajna jestes, zawsze usmiechnieta i pogodna, ale gdy sytuacja tego wymaga- jestes powazna ;D. I druhna fajnie gra na gitarze XDD. MOZE KIEDYS naucze Cie makro XDD.

dh.Daria L.Moja kochana druha zastepowa , ktora oprowadza mnie po muzeum i przyzwyczaj sie, do tego, ze bede Ci mowic "Druhnooooooooooooo" , ok? ;pp I masz ladne kasztanowe wUUoski xd.

dh. Iwona M."Zawsze do uslug"

dh. Sandra C.Cypisek XDDD (wybacz, musialam XDD)

Dorota W.Lubie Cie bo bylas na koncerdzie Dzemu, to co ze nie dostalam autografu XD. Rewelacyjne tworzysz teksty!

Kamila P.Przerazaja mnie Twoje sny XD, jak to powiedziala dh. Daria "ja to bym od razu poleciala do lazienki umyc zeby i wyplukac specjalnym plynem" fuuuuj! XD

dh. Karol M.Czytasz ksiazki i znasz oznakowania szlakow turystycznych, a ja nie XD.

dh. Michal S.Czyli nasz druzynowy ;D, druh jest dziwny, druh jest zUy, druh ma bardzo ostre kUy XDD

dh. Robert P.Po mimo tego, ze lubisz narzekac xd i probujesz pewnemu druhowi 'zaimponowac' to jestes calkiem ok- czasem zapodasz jakas smieszna riposta xD

Damian S.Pff... Juz nie bede na Ciebie 'leciec', a idz sobie do Sandry, pff... XDDD 

Ferdek:MOJ I TYLKO MOJ, NA ZAWSZE [druhenki- won mi od niego XDD]


dh. Wiktoria Walerczyk
Chorąży, kronikarz, pod zastępowa, fotograf [w zastępie]
77 Rudzka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Twierdza"
im. Bohaterów Westerplatte

Offline

 

#4 2009-11-30 08:17:43

Torii

przyboczna

8032400
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2009-11-26
Posty: 77
Punktów :   
WWW

Re: Moim zdaniem: ludzie.

hahaha.

Ferdek- kiedyś był mój ;P pss: odziedziczył imię po mojej kochanej
i niezastąpionej żabie ;]]] on się zemści ;DD

Damian-ek- tylko my mamy takie oryginalne i niepowtarzalne przywitanie ;D
Jesteś fajny, bo jesteś mały ;D i taki inny i wg. Fajnie się z Tobą siedzi na sieni
i 'zdaje; Prawo przez 1,3h ;DD noo.

Kamila- O MÓJ BOŻE! Wiki przypomniałaś mi o najgorszym, mam nadzieję, że
Kamila dostateniecznie umyłaś zęby, język i wszystko co dookoła ;D a później było...
patrzy, patrzy, patrzy i śpi xDD jesteś niezastąpiona!

dh. Iwona- no cóż, można na Ciebie liczyć ;DD fajnie pakujesz prezenty na święta.

Kasia Sz.- jeszcze Cię za dobrze nie znam, ale jesteś dziwna [i dlatego do nas pasujesz]
bo nie lubisz jak mówią do Ciebie 'kicia' zobacz, nasza stara harcerka też ma tak na
przezwisko i się nie szarpie, a stwierdzenie harcerki na Cmok Songu 'nawet mój
chłopak tak do mnie nie mówi!' powinno Cię znacznie zmotywować ;P

Julia Si.- ty jesteś raczej spokojną osobą z tego co zauważyłam i fajnie ścierasz
mokrą podłogę, suchą szmatką w ubikacji ;DD

pss: Daria, wiesz co nasze dziwne tematy są tak bardzo niezrozumiałe, a najlepsze
jest to, że każdy kończy się w pewnej fazie i jest dalej nierozwiązany ;DD tak, tak.
-bo oni są obleśni na swój sposób ;D


pion. Wiktoria Badura
przyboczna 77 RGDH "Twierdza"
im. Bohaterów Westerplatte
Hufiec ZHP Ruda Śląska

Offline

 

#5 2009-11-30 14:13:05

kasztanowa

Szeregowy

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: Moim zdaniem: ludzie.

tak... sny Kamili mnie przerażają. Ja bym się obudziła w szoku,pobiegłabym to łazienki, umyłabym zęby najlepszą pastą, wypłukała płynem do płukania jamy ustnej, wyżuła paczkę gum ( i i tak bym zwymiotowała mimo wszystko)

Offline

 

#6 2009-12-01 17:09:14

zielony baleron

Zastępowy

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 26
Punktów :   

Re: Moim zdaniem: ludzie.

Ale z drugiej strony... Może ona tego chce? To w końcu jej podświadomość XDDD.


dh. Wiktoria Walerczyk
Chorąży, kronikarz, pod zastępowa, fotograf [w zastępie]
77 Rudzka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Twierdza"
im. Bohaterów Westerplatte

Offline

 

#7 2011-01-10 16:01:39

Torii

przyboczna

8032400
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2009-11-26
Posty: 77
Punktów :   
WWW

Re: Moim zdaniem: ludzie.

dh. Aga- nie znamy się super dobrze, ale uważam, że jesteś bardzo zdecydowaną osobą. Po za tym podziwiam Twoje zamiłowanie do nart, które niekiedy jest dość przerażające Cieszy mnie kiedy mówisz, że u Nas w drużynie jest fajnie, bo nie ukrywajmy jest . Jesteś trochę inna niż my wszyscy i to jest w Tobie super.

dh. Magda- xd ... Madziu ... osobiście Cię uwielbiam. Kocham Twoje nieskoordynowane ruchy i niekiedy dobijające komentarze. Jestem pewna, że tam gdzie jesteś ty jest mnóstwo śmiechu i nie da się nudzić. Nie poszukuj normalności! Jesteś wspaniała ;D

wiecie co sobie uświadomiłam?? że nie ma Nas za dużo ;P


pion. Wiktoria Badura
przyboczna 77 RGDH "Twierdza"
im. Bohaterów Westerplatte
Hufiec ZHP Ruda Śląska

Offline

 

#8 2011-01-14 21:32:48

Aga

Szeregowy

Zarejestrowany: 2011-01-14
Posty: 26
Punktów :   

Re: Moim zdaniem: ludzie.

dh. Wiktoria W. - Jesteś fajną, miłą, zdecydowaną i szczerą osobą. Lubię cię ponieważ... masz fajny charakterek. Jesteś najlepszą zastępową.

dh. Wiktoria B. - Jesteś najFAJNIEjszą przyboczną. Jesteś wesoła, umisz wysłuchać innych oraz pocieszyć (chociaż to się tyczy też całego zastępu FORTES).

Julia- Jesteś miła często uśmiechnięta, wesoła i fajnie grasz na gitarze

Madzia- WEsoła, zwariowana i ciężko Cię nie lubić. Masz baaaaaaaardzo oryginalne pomysły.

Kama- Masz zawsze dużo do powiedzenia i swoje zdanie na każdy temat. Tak trzymaj

Dorota- Wesoła, nie istnieje dla ciebie żadna 'bariera wiekowa'. Jesteś

dh. Justyna- Miła, wesoła, otwarta na pomysły.

dh.Wojtek- no cóż, nie powiem wiele więcej niż inni...

Robert- no cóż, impulsywny, żywy i... pełny energii.

Franek- wesoły, zabawny, lecz zawsze przygarbony.

Damian- Wesoły, zabawny, energiczny, wszędzie go pełno.

Chwilowo o innych osobach zbyt dużo jeszcze nie wiem, lecz gdy je lepiej poznam to napiszę.

Offline

 

#9 2011-02-07 19:43:03

zielony baleron

Zastępowy

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 26
Punktów :   

Re: Moim zdaniem: ludzie.

Ojej, miło mi, że tak uważasz
A mnie pod wpływem czasu zmieniło się zdanie na temat niektórych osób:
dh. Julia Siwiec- pierwsza myśl "kisiel, piernik"... Lubię Cię, masz tak samo popierzone w mózgownicy, tak samo idiotyczne pomysły jak ja (:

dh. Agnieszka- bardzo się cieszę, że do nas doszłaś. Masz nietypowe zainteresowania i podziwiam Cię za pasjonowanie się nartami : O

dh. Maća- dobra aktorka o nietypowym charakterze, hehe. Chociaż nie powiem: czasami naprawdę mnie irytujesz...

dh. Dorota- lubię z Tobą rozmawiać. Po każdej rozmowie z Tobą dochodzę do jakiś "głębszych" wniosków.

dh. Wojtek- dziwne dziecko, huh. Tyle ile wiesz Ty o reakcjach, ludziach, naturze to chyba nie wie nikt

dh. Franek- czasem irytujący, gadatliwy. Trzy słowa a jak określają czyjąś osobowość ;]

dh. Kamila- szkoda, że tak mało sie udzielasz w życiu drużyn, bo sądzę, że jesteś fajną dziewuchą


dh. Wiktoria Walerczyk
Chorąży, kronikarz, pod zastępowa, fotograf [w zastępie]
77 Rudzka Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Twierdza"
im. Bohaterów Westerplatte

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Odpowiednie szamba betonowe firmy BetónovĂŠ Ĺžumpy od nĂĄĹĄho vĂ˝robcu v akwarium dla początkujących noclegi Wałcz Samochody poleasingowe