#1 2009-11-30 08:27:27

Torii

przyboczna

8032400
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2009-11-26
Posty: 77
Punktów :   
WWW

iks de

A więc mój login to iks de, jak widzicie.
Tak na prawdę jestem Wiktoria B. czyli
Wasza przyboczna- [jakby ktoś nie kojarzył]
kontakt do mnie: GG- 8032400
                          tel: 696910038

Jestem nałogową 'jadaczką' czekolady, uwielbiam ją. Mogłabym powiedzieć nawet, że jestem
od niej nie źle uzależniona. Oprócz tego lubię też żelki i galaretkę . Prócz tego jestem jeszcze
uzależniona od emotikoneki ubolewam, że nie wyświetlam ich w realu - a moją ulubioną jest: ;D.
Inną moja dziwnostką w temacie 'papu' jest chyba fakt, że nigdy nie jadłam mięsa - jestem wegetarianką
[wróć! w tym roku rodzice, można powiedzieć zmusili mnie do spróbowania hamburgera w McDonaldzie].
Jeśli chodzi o zainteresowania od niedawna cykam fotki wszystkiemu co się rusza i temu co
się nie rusza też  gdyby był ktoś ciekawy to zapraszam: zielonyszalik.flog.pl . Od niedawna
uczę się jeździć na deskorolce i póki co moim sennym marzeniem jest ollie innymi słowy podstawowy
podskok na desce. Nie lubię zwierząt i mojej młodszej siostry ... a prócz tego zbieram płyty winylowe,
ponieważ 'odziedziczyłam' po moich nadal żyjących dziadkach gramofon, który prężnie u mnie działa .
Jeśli chodzi o muzykę słucham wszystkiego co wpada w ucho, mimo to Hip Hop odpada. Ulubionym
artystą jest Michael Jacson, a aktorem Johnny Depp.
Jestem zmienna jak pogoda, a moimi ulubionymi kolorami jest po prostu tęcza.


pion. Wiktoria Badura
przyboczna 77 RGDH "Twierdza"
im. Bohaterów Westerplatte
Hufiec ZHP Ruda Śląska

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
UbytovĂĄnĂ­ Inverloch wolne pokoje Ostrowo akwarium dla początkujących Łodzie motorowe czarter